Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóval+harapásemelőve...

Fogszabályzóval+harapásemelővel (felső hátsó nagyörlőkön) tényleg lehet rágni? Elkezdett kopni az első hétben.

Figyelt kérdés
A doktorúr azt mondta, hogy rágnom sem szabad, mostmár nem tudom mennyjre gondolta komolyan. Én azért rágok puhább kajákat, pl kenyér. Érzem, hogy már eléggé kopik a harapásemelőm (amúgy kék), egyre alacsonyabban van, pedig alig telt el egy hét. Ezt cserélni szokták havonta?

2018. jún. 27. 10:36
 1/2 anonim válasza:
Szia , nekem is ugyan úgy harapás emelőm van rögzített fogszabályzó mellett , és nekem semmmi ilyet nem mondtak március óta van és nyugodtan rágj vele az orvos majd kicsit kiegészíti ha úgy látja ne foglalkozz vele nekem ezt mondták hogy nyugodtan egyek amit tudok , metszeni én nem tudok de ez nem azt jelenti hogy te sem fogsz tudni, lényeg hogy nyugodtam egyél ha akarja majd feltölti
2018. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem egy év után fúrták ki az emelőket, szinte minden nap emlékeztetnem kellett magam, hogy olyanok is vannak a számban, annyira elfeledkeztem róluk. :)
2018. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!