Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felfognak rakni nekem ragasztó...

Felfognak rakni nekem ragasztós fogszabályzót egy kicsit izgulok, szerintetek van rá okom?

Figyelt kérdés

2018. jún. 27. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha normális fogorvos raja fel akkor nincs. Mi az ami miatt izgulsz?
2018. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tini koromban nekem is volt fogszabim, és én is nagyon izgultam miatta. Eleinte nagyon fura volt és kényelmetlennek éreztem, de hamar hozzá szoktam. Csak az első pár nap volt ilyen, szóval nem kell izgulni, ha hozzászoktál, akkor már észre sem fogod venni, hogy fent van. :)
2018. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először lesz piszok kellemetlen meg szar, míg megszokod, de utána már óvatosan ehetsz vele akármit :)
2018. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BettiBea92 válasza:
Szia! Nekem tavaly tavasszal raktam fel, félig átlátszó. Én nagyon vártam, hogy végre ne vámpír legyek és tudjak mosolyogni. Most ősszel fogjak levenni, és bár alsókra is akartak felrakni a harapásom miatt... de én nem vállaltam be. Kellemetlen amikor 3 hetente majd állítanak rajta és napokig fog fájni az egész fogsorod, DE az eredményért megéri. Szép mosollyal az élet is könnyebb. Amúgy eleinte azt hittem, hogy majd nem fogok pasizni a fogszabi miatt.. butaság van akinek pont ez jön be. Fontos, hogy minden étkezés és olyan folyadék utan, ami elszínezheti a fogat fogat kell mosni!! Tartad tisztan, eleinte macerás lesz, de megszokod. Abszúlut nem bántam meg és nem kell izguljál, pár hét után észre se veszed, hogy a fogaidon vannak. De válassz jó fogorvost, aki nem csak a pénzre megy... sajnos manapság direkt húzzák az időt, hogy többet fizessél.
2018. jún. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!❤

Felrakták és tényleg nem fájt, 2napig utánna viszont fájt de hamar megszoktam

2018. júl. 5. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!