Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászat altatásban? Kérlek...

Fogászat altatásban? Kérlek írjatok, fontos!

Figyelt kérdés
Nagyon fontos és sürgős lenne, hogy megírjatok mindent az altatásos fogrendbetételről. Mennyibe kerül, hogy történik, stb... Sajnos az orvosunk nem tájékoztatott minket... :(
2010. jún. 17. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
páromnak szedték ki két bölcsességfogát altatással. hát nem tudom én nagyon idegenkedek tőle, főleg azért mert a második altatásból nagyon nehezen ébredt és össze vissza zihált. nagyon félelmetes látvány volt, azt hittem ott fog meghalni :(( amúgy külföldön élünk szóval nem tudom a hazai árakat, itt meg a biztosítója fizette. de szerintem ha altatásban csinálják akkor kell kapnotok egy részletes írásos tájékoztatót és alá is kell írni egy nyilatkozatot hogy tudomásul veszed hogy ez azért kockázatos..stb.
2010. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy hely, ahol óránként 30 ezer körüli az altatás. De ez tényleg kockázatos, manapság már el lehet rendesen érzésteleníteni mindent, szerintem gondold meg.
2010. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!! :)
2010. jún. 18. 12:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én két évvel ezelőtt estem át egy ilyen beavatkozáson. Nem altatnak el, csak elkábítanak, teljesen magadnál vagy mikor a doki a fogadat "műti". Együtt működtem vele, de képzeld semmire nem emlékszem az egészből. Utólag mesélte a férjem, hogy mindnre tudtam figyelni, azt csináltam amit a doki mond. Az ébredés kicsit kellemetlen volt, egy órát feküdnöm kellett még a rendelőben, majd csak KÍSÉRŐVEL mehettem haza. Mire haza értem már kutya bajom nem volt. :) Csak ajánlani tudom, bár annak aki megteheti, mert nem volt olcsó. A bódítóért fizettem 30ezret, a kezelésért 12ezret. Sok sikert!
2010. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!