Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan itt, akinek mélyhara...

Van olyan itt, akinek mélyharapása van/volt?

Figyelt kérdés
Gyógyulási eredmény érdekel, valamint, hogy érdemes-e kezeltetni? Mennyire költséges? Milyen gyors, és mennyire hatásos az eredmény?

2018. júl. 10. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de a szüleim nem vittek el fogszabályozásra. Felnőtt koromban kaptam egy éjszaka viselendő harapásemelőt, mert állandóan begyulladt az ínyem. A fogszabályozásról annyit tudok, hogy a kivehető fogszabályzó állkapcsonként kb. 25 ezer forint. Ha még fiatal vagy, szerintem érdemes megcsináltatni. Az éjszakai harapásemelő nem annyira költséges.
2018. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Nekem elég durva mélyharapásom van sajna. Most voltam fogorvosnál megnézetni, és azt mondta hogy mindenképp kell fogszabályzó:D ami alapból is kéne, mert a felső fogsorom nem tökéletes:D ... nekem mondta, hogy nem biztos, hogy teljesen elmúlik majd a harapásos dolog, max. jobb lesz. De mélyharapással is úgyanúgy lehet élni, szerintem ha nincs semmi baj a fogaddal(esztétikailag), akkor nem egy hűha de szükséges dolog azt úgy rendbe hozni. A fogszabi is drága, az enyém pl. 208 ezer lesz/fogív... szívás.. + 15 ezer a mintavétel, a húzás havonta, stb.. úgyhogy nem olcsó mulatság. De persze, ha van rá keret, és mindenképp megszeretnéd csináltatni, akkor csináld!:);P :D
2018. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!