Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tudnám meggyorsítani...

Hogyan tudnám meggyorsítani azt a folyamatot, hogy minél előbb kiessen a fogam?

Figyelt kérdés
Tejfog és alatta jön a maradandó,de én ezektől nagyon félek,hogy kihúzzák. Tudnátok segíteni?
2018. júl. 17. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem tudod meggyorsítani a fognövést. Amúgy miért félsz? Nem fájdalmas, ez csak tejfog. Fogászaton szakszerűen gyorsan kiszedik ha kéred.
2018. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tejfog nekem kb. 2 perc alatt kinn volt.


Már eluntam az agyamat is, míg az érzéstelenítő hatásra vártunk, aztán beültem, forgatott rajta párat, és szevasz, tejfog.


Annyi, hogy rossz volt hallani, ahogy az inak, szövetek ropognak és szakadnak, de fájdalom pontosan nulla volt.

2018. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
In nincs ott, ami szakad az a gyokerhartya meg esetleg a csont ropog ahogy fesziti, illetve a fogo. :) amugy igy visszaemlekezve mikor a bolcsifogam huztak, nem volt hangja. Csak azt ereztem hogy minden iranyban izombol fesziti a doki. De tejfognak kicsi a gyokere igy gyorsan kint van.
2018. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És az érzéstelenítő nem fájt? Mármint a szúrás
2018. júl. 18. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jobban mint egy szunyogcsipes.
2018. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél fogorvoshoz menni, akkor mozgasd sokat és egyszer csak kiesik. Ha alatta már tényleg kinn van a másik, akkor érdemes fogorvoshoz menni, mert rosszul nőhet, ha útban van a tejfog. (és akkor fogszabályzó kell majd és sokkal többet kell fogorvoshoz járni...)
2018. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!