Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki aki ért a fogorvosi...

Valaki aki ért a fogorvosi dolgokhoz tudna válaszolni pár kérdésemre?

Figyelt kérdés
Elöl a fogaim nagyon rossz állapotban vannak, mert kiskoromban nem érdekelt hogy fogat ápoljak.. aztán szinte iszonyat hamar rosszak lettek, a fogorvos meg betömi aztán elszíneződik ezzel semmire nem megyek...Kérjem a fogorvostól,hogy rakjon rájuk új koronát a 2 metszőfogtól legalább?

2018. júl. 17. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ezt vele beszéld meg, hogy jónak látja-e. Egyébként, ha fiatal vagy, mindenképpen ajánlom. És remélem, most már odafigyelsz. (Napi 2-3x fogmosás, szájvíz)
2018. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze már későn jövök rá, hogy ez milyen gáz, most úgy érzem kiütném az összes fogamat, az is szebb lenne komolyan, szóval durván elcsesztem de nem tudom, hogyan lehetne helyrehozni, nyilván nem várom el hogy csillogó fogaim legyenek, csak 1 kis fehér árnyalat, de ezeket nem tudja úgy megcsinálni már, fixen kellene rá valami korona, csak nem tudom hogy megy ez, gondolom drága is...
2018. júl. 17. 13:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval, mennyibe kerül darabja mondjuk a metszőfogakra, a legolcsóbb koronáknak? Vagy hogy megy ez?
2018. júl. 17. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Változó. 20-60 ezer, anyagtól is függően. A teljes implantátum már százezer feletti tétel.
2018. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fogdokival konzultálj, korona jó megoldás lehet, és tartós.

A fogat előbb gyökérkezelik, amit tb-s fogorvos ingyen csinál, és utána mehet rá korona, aminek általában 20-30ezer kb. az ára darabonként.

Sokat dob az ember közérzetén, és kinézetén, nem beszélve arról hogy enni is jobban tudsz majd...

2018. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ilyesmire gondoltam én is, köszönöm a válaszokat, akkor majd megbeszélem vele az mégis pontosabb, csak a régebbi fogorvosom nem mondott semmit, csak fúrta tömte, elszíneződött mindig hamar, hiába a legfaszább fogkrémeket vettem meg elektromos fogkefét, elszíneződik hamar aztán csúnya megint az egész.. szóval csak koronázni kell majd megkérdezem, hogy mehet ez.
2018. júl. 18. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt fogorvostól kérdezd meg. Lehet koronát tetetni rájuk de attól függ mennyire rosszak a fogaid. Lehet nem bírná a csiszolást és felkéne építeni gyökércsappal. Vagy implantátum.
2018. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!