Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fájhat a fogtömésem?

Mitől fájhat a fogtömésem?

Figyelt kérdés

Két éve van betömve, eddig semmi panaszom nem volt vele. A héten kétszer kb. 5 percig éreztem, hogy kicsit fáj. Tegnap már hosszabb ideig. Az ideg lüktetett benne. Tehát nincs nagy fájdalmam, csak kellemetlen.


Viszont 3 hete külföldön vagyok. Jó, itt is van fogdoki, de..


Okozhatja huzat, vagy ilyesmi? Nem fog elmúlani vajon?


2018. júl. 21. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyulladás sajnos.
2018. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez mit jelent pontosan? :/
2018. júl. 21. 10:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Alászuvasodás miatt begyulladt, elfertőződött. Jó eséllyel gyökérkezelés kell, mert nem gyógyul meg magától. Én jártam így idén, bár nekem csak akkor fájt mikor a fülem begyulladt és átterjedt, továbbá kialakult egy sipoly ahol időnként távozott a genny. Nem kellemes dolog, menj orvoshoz.
2018. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Voltam még tegnap délután. Szerencsére nem a fogammal volt gond, hanem valamilyen kisebb gyulladás van az orrom körül. Éreztem is hogy bedugult az orrom tegnap reggel, amire egyébként rá is kérdezett. Csinált röntgent, mert nem éreztem fájdalmat, mikor végig kopogtatta. Azt mondta minden ok. Orrcseppet meg cseppeket rendelt (inhalálni). Ennyi.
2018. júl. 22. 17:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem jól látott mindent.
2018. júl. 22. 17:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerencséd volt, de azért figyelj ezekre, mert a mélyebb tömések sajnos nem élethosszig tartanak. Nekem kb 6-7 évig bírta, akkor jött a gennytasak. Az orvos szerint ha betét lett volna, akkor is előjön.
2018. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt mondta alacsonyak a töméseim. Az jót jelent? Nem értek hozzá.

Egyébként a bal fülem lüktet, mintha be lenne gyulladva. Lehetőség, hogy emiatt éreztem azt, hogy a fogam fáj. Nem vészes, de zavaró, mert nem nagyon tudtam aludni. Venni akarom egy füllcseppet. Hátha az segít.

2018. júl. 23. 11:31
 8/8 A kérdező kommentje:
*lehetséges
2018. júl. 23. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!