Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A szájzug kirepedezését...

A szájzug kirepedezését hogyan lehet kezelni otthon?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm
2018. júl. 23. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orvos felír rá kenőcsőt, különösen akkor ha ez egy gyógyszer mellékhatásaként jelentkező probléma.
2018. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Otthoni praktika, ami nekem bevált, és ha semmilyen kenőcsöd nincs rá, mondjuk Zovirax: vékonyan bekentem fogkrémmel, hagytam megszáradni. Nekem elmúlt pár napon belül. De nem akarok hülyeséget tanácsolni, csak saját tapasztalatot írtam le. Próbáld ki, hátha neked is bejön. Ártani nem árthatsz vele.
2018. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez szájzug gomba más néven. Bármilyen gomba elleni kenőcs megfelel rá. Pimafucort, Bractoban, Canesten, más lábgomba elleni olaj, vagy kenőcs. Igyál sokat, és szedjél B vitaminokat is. A kenőccsel naponta sokszor kend be az érintett területet.
2018. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!