Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Reggeli előtt fogat mosni? Ti...

Reggeli előtt fogat mosni? Ti hogyan szoktátok?

Figyelt kérdés

Azt olvastam nagyon sok helyen, hogy evés után 30 percet kell várni fogmosással, különösen ha gyümölcsöt eszek.

Na most ezért reggel nekem nagyon korán kell kelnem és el kell mennem előtte a boltba is kajáért, majd vissza haza.


Ha a munkahelyemen kajánék meg reggel, kb 30 perccel fogmosás után, annak mennyire van értelme?

Ti hogyan csináljátok? Hogyan csinálnátok ebben a helyzetben?



2018. júl. 25. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kell várni reggeli után 30 percet a fogmosással? Én még ilyenről nem hallottam.
2018. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden fogmosás előtt kell várni 30 percet, olvass utána. Mert különben tönkreteszi a fogzománcot, különösen ha gyümölcsöt ettél előtte.
2018. júl. 25. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, utána néztem, de erről még nem hallottam. Mondjuk nekem ez nem gond, mert én 9-re járok dolgozni, de akkor is 6-kor felkelek, iszok egy pohár vizet, megcsinálom a reggelit. Ezt fél7-ig elfogyasztom a Tv előtt, majd 7-ig nézem a híreket és utána megyek készülődni, fogat mosni, szóval a fél óra nálam ül. Szerintem ezt te is így tudod megoldani. Ha korán felkelsz. A kaját beszerzését viszont meglehet oldani szerintem előző nap is. Én sem aznap megyek a reggelimért.
2018. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát én felkelek elmegyek melózni 4 ig, 5 kor már indulok edzésre és este esek haza. (nem minden egyes nap,de sokszor).

péksütemény nem jó másnap, nem friss.

reggel meg az a fő fogás, mellé gyümölcs vagy túrórudi ilyesmi.

2018. júl. 25. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Kenyer, felvagott, sajt, tojas? Ezek alap elelmiszerek es tovabb elallnak a hutoben.. (kiveve a kenyer)
2018. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!