Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájt a lukas fogam majd ma...

Fájt a lukas fogam majd ma betömték gyógytöméssel de a fájdalom még így se múlt el. Valakinek volt már ilyen? És ha igen mivel enyhítette a fájdalmat?

Figyelt kérdés

2018. júl. 27. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyogytomes az milyen? Amugy a sima tomessel nekem az nap meg fajt mert meglett bolygatva ott minden.. de masnap mar nem..
2018. júl. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom az milyen. Azt mondta azt rak bele mondom oké csak múljon el a fájdalom
2018. júl. 27. 00:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Hm hat akkor ezt nem tudjuk meg :D amugy fajdalom csillapitot vehetsz be ra es kesz.. ha napokon keresztul faj akkor viszont vissza az dokihoz...

2018. júl. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! nemtudom énse mi az a gyógytömés de nekemis volt hasonló! Elősször arra gyanakodtam hogy a bölcsesség fogam nő, a fogorvoshoz elmentünk és a röngenen kiderült hogy valóban, és kicsit ferdén is . De nem tudott ő vele semmit csinálni, majd rá eggy hétre nagyon nagy fájdalmaim voltak, újra elvégeztek egy röngent , és kiderült hogy elégge megroncsolta a fogam alulról ezért gyökér tömést csináltak, azóta jobb :D
2018. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is hasonlóan jártam, múlt héten nagyon fájt a fogam, ezért pénteken elmentem a dokihoz, és ő tett bele valami gyógytömést, ami majd meggyógyítja. Mondta, hogy eleinte valószínűleg még fájni fog, és kell majd fájdalomcsillapító is.


4 napig egész rendben volt a dolog, néha nagyon megfájdult, de aztán elmúlt, volt, hogy gyulladáscsökkentő hatására, de volt, hogy magától. De lehetett tapasztalni, hogy gyógyul.


Tegnap este viszont iszonyatosan megfájdult, azóta is gyulladásban van. A fájdalomcsillapító sem nagyon segít, aludni se nagyon bírtam. Holnapig várok, ha nem javul, hívom, és megyek vissza hozzá! :/

2018. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!