Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Körömreszelővel megreszeltem...

Körömreszelővel megreszeltem a fogam lehet ebből valami bajom?

Figyelt kérdés
Fogpótlás csináltattam az egyik fogamnál egy picikét magas így az alsó fogat picikét meg reszeltem körömreszelő vele most már úgy érzem hogy nem magas tehát silerült megoldani a problémát, az a kérdés hogy lehet ebből valami bajom?
2018. júl. 28. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Bajod nyilván nem lesz, de miért nem mentél vissza a fogorvoshoz hogy vegyen el ő belőle? Odarak egy színes papírt amire ráharapsz, megfestődik az a pontot ahol magas, és akkor elfrézeli azon az egy ponton, nem csak nekiesik reszelgetni.
2018. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy rendes ép fogamat rezeltem
2018. júl. 28. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Le is kellene polírozni, szerintem menj vissza a fogászatra.
2018. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz, de ha a pótlás magas akkor szerintem ilyenkor ahhoz szokás hozzányúlni és nem egy ép foghoz. De a lényeg hogy a problémád megoldódott.
2018. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Sajnos a fogorvos is az ép foghoz nyúlt volna hozzá, mert azt mondta hogy a pótlásból már elvenni nem tud ugyanis nagyon durva mélyharapásom van és nagyon kicsi a hely emiatt
2018. júl. 28. 23:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok eszed neked se lehet ha körömreszelővel reszelgeted a fogaidat. Atyaúristen :D :D :D
2018. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!