Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dr borbély fogszabalyozasi...

Dr borbély fogszabalyozasi studiorol van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 12:30
 1/2 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Én ide járok egy jó fél éve, és azt kell mondjam ritka jó szakemberek. Nagyon elégedett vagyok, csak ajánlani tudom. Nagyon korrekt, megbízható csapat.(az orvos akihez én járok nagyon kedves és mosolygós.) Első alkalommal általában az egész csapat megnéz, lenyomatot vesznek, és ha 1 éven belül nem volt röndtgen felvételed, azt is készítenek, második alkalommal pedig esetleg vesznek még egy mintát,és ismertetik a tervet. Az áraik szerintem megfizethetőek. A rendelő nagyon tiszta és kellemes hangulatú. Én éjszakai fogszabályozót hordok, és nagyon kényelmes(igaz kellett egy kis idő míg megszokom)Plusz pozitívum, hogy nagyon gyorsan és ügyesen dolgoznak. A recepciós hölgy is végtelenül kedves. Remélem tudtam segíteni.

Üdv, 13/L

2018. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én is voltam azóta náluk rontgenen, mintavetelen, és én is ezt tapasztalom, hogy mindenki nagyon kedves és mosolygós, bár a neheze meg hátra van. :)
2018. aug. 17. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!