Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez? Szájpadlásom...

Mi lehet ez? Szájpadlásom ilyen fura, nyelvem is ilyen érzékeny, meg az ajkam.

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hónapja ilyen. Voltam fogorvosnál. Leszedte a fogkövet, be tömött egy fogat. Elmemtem a háziorvoshoz, hogy mondja már meg mi lehet velem mert a fogorvos nem tudta, nem látott semmit. Megmézte és ő sem látott semmit, de mondta hogy mennyek el fül-orr-gégészhez. Oké!elmemtem,nem látott semmi elváltozást a nyálkahártyán! Mondta hogy mennyek vissza a fogorvoshoz. Vissza mentem, de már hülyének éreztem magam hogy annyit járok, de semmit nem találnak. Most sem találtak. Azt mondták biztosan adta volt. Már annyira nem fáj mint az elején, de ha valaki járt már így és tudja mi lehet az írjon már! Ilyen kis apró hólyagszerű pöttyök vannak az ajkamon.anyelvem inkább felső része és elől a szájpadlásom. Mitől lehet ez?

2018. aug. 10. 04:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!