Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzó teljesen...

A fogszabályzó teljesen kivágta szám mit tehetnék?

Figyelt kérdés
1 hete van fogszabályzóm, bal oldalt fent van egy hosszabb kiálló drót a végén ami felsérti folyton az ínyem.gyulladt és gennyes már. Sehol máshol nincs gond. Kaptam viaszt ilyen esetre, de a drótra nem tudok feltenni viaszt leesik,és nagyon hátul is van. nagyon fáj.
2018. aug. 24. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
menj vissza a dokihoz, addig is vegyél rá ínygyulladás csökkentő kenőcsöt
2018. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz. Gondolom hajlít rajta egyet oszt csókolom.
2018. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem erre a doki adott orvosi viaszt. Kanalban öngyújtóval megmelegited es szépen ráilleszted a hátsó drótcsonkra. Fogorvos is megcsinalja, de előfordulhat hogy lejon. Kérj tőle otthonra is
2018. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem jól teszed rá ha mindig leesik


Inkább legyen több felületen, érjen rá a másik őrlő brekettjére is. Tuti fennmarad

2018. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van itthon viaszom ,kaptam egy dobozzal de nem tudom rátenni, rengeteg próbálkoztam hiszen igy aludni se tudok úgy fáj.A drót már akkor is hosszú volt mikor felrakta mert nyomott, azóta 3 szor olyan hosszú lett,a brakett vége messze van tőle. Az orvosom nyaralt de hétfőn már lesz és visszamegyek akkor, csak bírjam ki még a hétvégét. Arra gondoltam hogy az egész kis doboz viaszt begyúrmázom akkor jó nagy golyó lesz igy hátha rá tudom ragasztani a drótra
2018. aug. 24. 19:44
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon csúnya most néztem meg tályog lett, hiába ecseteltem folyton antibiotikumos öblögetővel. Ha lenne itthon kis harapófogóm levágnám a drótot rövidre én :(
2018. aug. 24. 19:48
 7/8 Fruzsi04 válasza:
Végül mi lett vele? Levágta a doki vagy sikerült ráraknod a viaszt?
2018. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Rá egy hétre fogadott a doki, levágta, sajnos nem tudtam rátenni a viaszt egy hosszú kiálló drótra nem tudok ,nem maradt fent. Most már jó az a lényeg ,és ha szúrna a brakett akkor arra könnyű viaszt tenni. Szépen begyógyult a sebem is
2018. szept. 6. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!