Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után a...

Bölcsességfog műtét után a duzzadás meddig tart?

Figyelt kérdés
Egy hónapja műtötték ki egy alsó és egy felső bölcsességfogamat, egy oldalról, mindkettő íny alatt volt. Az alsót kb fél óráig fúrta meg véste, alig akart kijönni, annyira mélyen volt az állkapcsomba. Kaptam utána antibiotikumot, a hatalmasra duzzadt arcom szép lassan lement, de egy kis kemény duzzanat még mindig van. Tényleg kicsi, minimálisan látszik csak, de kicsit aggódom, hogy egy hónap után még mindig ott van. Két dokit is megkérdeztem, az egyik az volt aki műtötte, azt mondták ez még teljesen normális egy ilyen műtét után. Bevallom őszintén én kicsit kételkedek ebben. Járt valaki hasonló szituációban, hogy nagyon sokára múlt el teljesen a duzzanat?

2018. szept. 7. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb olyan volt a műtétem, mint neked, az alsókat 3/4 óra volt kivenni. Utána nagyon bedagadt az arcom, antibiotikumos csíkot kaptam a fogam helyére. Pár nap alatt lement a duzzanat, szerintem az 1 hónap nagyon sok.
2018. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, megkérdezhetem h végül mikorra ment le a duzzanatod?
2020. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!