Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek ez mennyire gáz?

Szerintetek ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és ma húzták ki a jobb 6os fogamat, hátul. Nagyon megszegyenulve érzem magam, hogy mi lesz ha smarolok egy csajjal és véletlen odateved a nyelve és érzi hogy nincs ott fog.. Meg iszonyat fura, nemtom hogy fogom ezt megszokni.. 19 évesen ez picit gáz, hogy már 1 fogamat kihuztak.


Egyébként fogbelgyulladasom volt és a doki így látta helyesnek.


Mondott olyat is, hogy majd az érkező bölcsességfogam atrendezi ott a fogaimat, tehát nyoma sem lesz annak, hogy kihuztak egy fogamat...



2018. szept. 12. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha tudnád, hogy hány 19 évesnek hiányzik már legalább egy foga..

A 7-es és a bölcsességfog "előre fog tolódni" és nem lesz ott hézag.

Nekem 20 éves koromra 6 fogamat kellett kihúzni a rengeteg cukros üdítő és rendszertelen fogmosás miatt. Szerintem ez a gáz kategória.

Egy fog elvesztését még túl lehet élni, de vigyázz a fogaidra.

2018. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

naponta 2x mosom elmex fogkrémmel.. világ életemben nagyon ügyeltem a fogaimra...


Rohadtul aggódok, hogy a csaj mit fog szólni :D hétvégén találkozok vele és ha netán smárolásra kerül a sor, akkor mi a faszt csinálok? :D

2018. szept. 12. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Hétvégén még elég friss lesz a seb, szóval lehet még nem kellene smárolni. Bár ez a te dolgod.

Egyébként meg a hatos fog elég hátul van, nem hinném, hogy bárki is észrevenné, hogy hiányzik. Különben is, ki nézegeti a másik fogát a nyelvével smárolás közben? :D

2018. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz, főleg hogy ennyire hátul van. De smárolni a hétvégén még nem biztos, hogy kellene..

Nekem kb 16 évesen húzták ki lent az egyik 4-esemet, még az sem tűnt fel senkinek, pedig màr eltelt azóta 15 év

2018. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki csókolódzik, akkor nem a fogaidat számolja közben, szerintem észre sem venni. Amúgy valóban nem kellene még hét végén csókolózni, mivel az a seb addigra még nem gyógyul be és ilyenkor elég undi szaga van a szájnak, plusz fertőzésveszély állhat fenn.
2018. szept. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát ez szinte semmi, olyan hátul van, higy senki észre nem veszi. Én két évvel vagyok fiatalabb, nemrég derült ki, hogy hiányzik a két felső metszőfogam (2esek). Emiatt a bal 2es es 3as még mindig tejfog volt, azt ki kellett húzni és hátulról kell előteszabályzni majd a csont szemfogamat. Gondolhatod mikor lesz így barátnőm...
2018. szept. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom te hogy vagy vele, de ha én csókolózok valakivel nem szoktam a nyelvemmel a fogait számolgatni :D ha oda is téved a nyelce, valószínűleg nem fogja észrevenni
2018. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy éltem át hogy gáz mert én is éppen a 6ost vesztettem el 19 évesen. Most 29 éves vagyok és nem rég kellett kihúzni a másik oldalon lévő 5öst. Bár szomorú hogy nem vagyok 30 és már hiányzik 2 fogam de nézhetem úgy is hogy sokan örülnének ha ennyi hiányozni ennyi évesen.


Átrendezi? Valamelyest nekem is előre jöttek bedőlve (7;8) de még mindig befér az ujjam 7 és az 5 közé. Kb felére csökkent a táv 10 év alatt. Igaz nekem már 17 18 évesen kinőttek a bölcsességfogaim, tehát az nem tolta növekedés közben.

2018. szept. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!