Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lassíthatom le a...

Hogyan lassíthatom le a foglyukadást?

Figyelt kérdés
3 hét múlva kaptam időpontot és sajnos magándokihoz nem tudok elmenni. Van valami módszer amivel elkerülhetem azt, hogy romoljon a helyzet? Vagy hogy legalább lelassuljon? Most igazából néha fájogat, meg érzékeny a meleg/hideg dolgokra. Olyanokra gondoltam, hogy ha pl étkezések után mindig fogat mosok, vizet iszok, gyakrabban használok szájvízet, ezek segíthetnek abban ,hogy ne menjen tönkre teljesen addig amíg el nem jutok betömetni? Vagy valami más tipp?

2018. szept. 13. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szájvízzel, nekem is bevált
2018. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
melyik fajtát használod? és milyen gyakran?
2018. szept. 13. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Kétfajtát használok. Reggelente a zöld szinű Elmexet, este pedig a zöldteás Listerine-t, illetőleg ha kapható, akkor az Orál-B típusúat. Nem olcsóak, a két üveg cirka 4000 forint, de 1 hónapra elegendő.
2018. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 hét az semmi nem lesz rosszabb ennyitől
2018. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!