Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan vettétek rá magatokat...

Hogyan vettétek rá magatokat felnőttként, hogy belevágjatok a fogszabályzásba?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 hónapja fel akarom hívni azt a fogászatot, amit kinéztem magamnak, de valahogy mindig elhalogatom, mint Pató Pál úr, pedig akarom is, de nem visz rá a lélek.

/Nem pénz kérdése/



2018. szept. 24. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idos vagy?
2018. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
25 1 hónap múlva
2018. szept. 24. 17:21
 3/5 anonim válasza:
39 éves vagyok. Nagyon sok korombeli vágott bele a fogszabályozásba. Már terhességem alatt szerettem volna, de féltem, hogy nem tudok enni, és ártok a babának. De most már mindegy, simán belevághattam volna akkor. 35 évesen. Nekem 3 hete van fent, és a feszítő érzésen nincs brutális fájdalom, mint ahogy egyesek leírják. Végül is egyénfüggő.
2018. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 27 éves vagyok, és most vágtam bele, mert gyerekkoromban a szüleim nem akarták. Semmi ciki nincs már benne. Mostanság jobban nézem a fogszabis embereket, és rendszeresen látok a 30-as 40-es korosztályon is fogszabályzót. Ne csak az esztétikára gondolj, hanem arra is, hogy összetorlódott fogakkal 40 éves korodra komoly íny problémáid lehetnek, illetve lehet, hogy már most is - sőt biztos - vannak harapási rendellenességeid, amit te nem is érzel. Mindenképpen vágj bele, hiszen 2 év múlva gyönyörű fogsorod lesz, és évtizedekig teli szájjal tudsz vigyorogni
2018. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, már sajnos elkezdődött nemrégiben az állkapcsom kattogása. Meg bele is akarok vágni igazából, csak mindent halogatok :(
2018. okt. 16. 10:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!