Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A3-as fog mennyire számít...

A3-as fog mennyire számít szépnek, mennyire vonzó?

Figyelt kérdés
Nekem őszintén megmondom az A1 tetszik a legjobban de ez csak személyes vélemény.
2018. szept. 29. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egy teljesen normális fogszín, természetességet sugall.

Persze minden korosodó nő hófehér fogakat akar, mert azt hiszik attól fiatalabbak lesznek. Közben pedig virít, hogy mennyire művi az egész.

Véleményem szerint mindig korhoz, bőrtónushoz illően kell kiválasztani a fogszínt. Ha még vannak saját fogak, akkor pedig ahhoz igazítani, hogy minél természetesebb legyen a végeredmény.

2018. szept. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok amúgy, akkor is ezt gondolod? :)
2018. szept. 30. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szabályos a fogsorod, akkor sztem tök jó ezzel a színnel is.
2018. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen az, lukas fogam sincs, bár 1 tömött meg egy gyökér kezelt-koronás az van sajnos a fogszabályozó miatt, meg csak 26 fogas, mivel ennyi fogra van hely a számban, 2-őt ki kellett húzni fogszabályozó előtt, bölcsesség fogból meg nem jött ki egy se.

Igen, majd akarok menni fehérítésre, négereket nagyon irigyelem ilyen szempontból.

26F

2018. szept. 30. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!