Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vajon meddig fog még fájni a...

Vajon meddig fog még fájni a fogam? Kihúzták, de egyenlőre hiába.

Figyelt kérdés
Be volt gyulladva, szedtem rá antibiotikumot de már az se segített rajta Így ma kihúzta a doki viszont még mindig ugyanúgy fáj,nem is a fog helye, hanem korulotte meg az arcom. Azt mondta a doki,hogy normális és erre mar a gyógyszer fog használni. Csak még nem vehettem be mert olyan sokat vettem be ma, hogy muszáj várnom egy kicsit. Volt már valaki hasonló helyzetben? Dalacint szedek és flectort. Meddig fog ez még tartani? Most már folyamatosan jobb lesz vajon? Az a baj, hogy már tényleg hiába megyek vissza a dokihoz. Bármi is van, ha a csont van begyulladva akkor is csak az antibiotikum segíthet.
2018. okt. 2. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Belenyúltál a nyelveddel az ínyüregbe ahol a fogad volt? Érzed még hogy ott van az alvadt vér?
2018. okt. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem piszkáltam, de látni látom, hogy ott van. Nem esett ki a vérdugó. Rettenetesen gyulladt volt a fogam... Ez volt a baj. De azért azt hittem meg fogok konnyebbulni egy kicsit ha kihúzza. Viszont egyenlőre ugyan olyan rossz :(
2018. okt. 2. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!