Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Be van gyulladva az inyem de...

Be van gyulladva az inyem de tegnap a gennyes zacsi kifakadt es most megvan dagadva az arcom, segitenetek? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Tehat egy hete faj a fogam,valamelyik nap bedagadt es gennyes zacsi lett a fogam folott es igy persze nem faj annyira de alig tudtam enni,este ez a genny kifakadt szerencsere de most kicsit a szemem alatt megduzzadt...Nem annyira latszik de eleg kellemetlen..Sokan irtak h a flector is jo ra,az lenne a kerdesem h mennyit kell meginni belole hogy szepen levigye a gyulladast es a fajdalmat? A fogaim meg gyulladasban vannak es addig a fogorvos sem csinal semmit :/ bocsi hogy hosszu lett :) ja es mar mindent probaltam de semmi :/
2018. okt. 17. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
És a fogorvos mit mond?
2018. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt mindenképp kezeltetni kell ... Antibiotiukum ami segit ,nekem is azt kellett szedni nagy dózisban (Fogorvos irta fel ) ,majd utána jött a kezelés (Esetemben gyökérkezelés +gyökércsúcs rezekció )
2018. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a fájdalomra nagyon jó a flector ..de csak arra ,magát az okot nem orvosolja
2018. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A fogorvosom azt mondta vigyem le a gyuadast flectorral...fel is irta es mondta hogy nagyon eros es hatekony gyogyszer..azt mondta ha ez megvan akkor menjek vissza gyokerkezeltetni
2018. okt. 17. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem erre Dalacin, vagy Augmentin kellene, az vinné le a gyulladást, irass fel a háziorvossal ha a fogorvos nem írja fel és jegeld az arcod, a gannyzacskót kenegesd naponta többször Gengigel géllel a gyökérkezelés megkezdéséig.
2018. okt. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!