Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol csiszolnák le a szemfogama...

Hol csiszolnák le a szemfogamat hegyesre?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi ennek az eljárásnak a neve, ezért nem is találok róla semmit a neten. Szeretném ha a szemfogaimat egy kicsit hegyesre csiszolnák, amolyan cicásra.

2018. okt. 19. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Elég hülye vagy.
2018. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Bizonyos, hogy az orvos nem olyan elmebajos, mint te. Az orvosok a gyógyításra esküdtek, nem a csonkításra. 18 év alatt, mert te ugyebár 5 vagy, meg aztán végképp. Ez nem Amerika.
2018. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valóban lehet rossz helyen keresem, igazából tényleg nem tudom hol foglalkoznak ezzel.. szerencsére 19 múltam, valószínűleg ez nem okozna már problémát. Továbbra is várom az olyanok válaszát akik túl tudják tenni magukat a tényen, hogy manapság nem csak fogfehérítés létezik.
2018. okt. 19. 20:41
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Beteg.
2018. okt. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Kérdezz meg egy privát orvost vállalja-e, és mennyiért. De ha úgy marad, romlani fog.
2018. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Keresd fogkontúrozás néven.

Bár én nem ajánlom, ép fognak a zománcrétegét nem jó megbontani. A fogaidra 60-70 éves korodban is szükséged lesz. Ha vesznek le belőle és nem fedik, de ha fedik is az idő előrehaladtával jobban " kopik" mint a többi. Már 40 éves korod körül nem fog tetszeni sem látvány szempontjából, sárgább lesz a vége és mindenki azt fogja nézni, mert fura lesz rajtad és nem utolsó sorban érzékenyebb is lesz. Egy kicsit is savasabb gyümölcs elfogyasztása után napokig még a fogmosás is fájni fog.

De te tudod, a te döntésed.

2018. okt. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Kérdezz orvosokat hogy te ilyet szeretnél vállaja e illetve mennyiért. Ha fizetsz érte több esélyed van hogy megcsinálja csak nem biztos hogy jól fogja befedni a csiszolt oldalakat.így jó orvost keress.
2018. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Veletlen leharapof a nyelved, szád...

Biztos ezt akarod?

2018. okt. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsók értelmes válaszait! Persze csak egy ötlet ami megtetszett, még sokat gondolkozom rajta!
2018. okt. 22. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!