Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Első két metszőfog pótlás...

Első két metszőfog pótlás történt híddal, meg fogom szokni? Hogyan lehet könnyíteni a dolgokon?

Figyelt kérdés

Jó, szóval, elől két metszőfogat pótolni kellett, egy baleset miatt, híddal, mellette lévő kettő lecsiszolásra került és arra ment a híd. Kemény 1 órája vagyok túl a beavatkozáson, totálisan szokatlan, olyan érzés mintha bármilyen mozdulatra "lejöhetne", és a beszéd egy rémálom. Remélem nem leszek örökös sejpítésre kárhoztatva. ._.

Az S, C és F betűkkel totálisan bajban vagyok, főleg az F-el a levegő áramlása miatt.

Szoros és érzem hogy mű, tényleg ez a "ráhúztam valamit a fogaimra és zavar" feeling. Bármi tanács, tapasztalat?



2018. okt. 30. 14:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Oh, a csontvezetés miatt örökre sejpítve fogom magam hallani. elviekben minden totálisan rendben van... felveszem a hangom és visszahallgatom, ott pedig totálisan jó az, amit sejpítősen mondtam ki.
2018. okt. 30. 14:51
 2/7 anonim ***** válasza:

Bár nekem csak lecsiszolva lett az első 2 és úgy ment rá korona, de egy idő után rendesen tudtam beszélni.

Pár hete szedték le, most majd fent 7-8 fogra kerül majd korona/híd, hát kíváncsi vagyok meddig lesz majd gáz beszélni.


Beszélj sokat

2018. okt. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem csináltattál inkább implantátumot?
2018. okt. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mert az implantátum mocskosdrága.

Egyébként, gyanítom hogy nem a legtestreszabottabb hidat kaptam valaha, beszélek az illetékessel amint lesz rá lehetőségem. Az első metszőfogak melletti kettőnek nem kéne ekkora bumpszlinak lennie, és valamivel hosszabbnak kéne lenniük a középsőknek mint a többinek... főleg nem egy ilyen 10 fokos dőlésszögnek a többihez képest. Nagyon kitűnik hogy melyik a híd és melyik az eredeti, bizonyos szituációkban.

2018. okt. 31. 18:48
 5/7 anonim válasza:
Nekem 1 metszőfogat kellene pótolni de a nellete levő 2 hoz nem hiszem tudnak fog g at ni kb kőzepes álapotban vannak az mennyibe kerülne?
2018. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
foganként 10 ezer a legolcsóbb megoldás maybe(?)
2018. dec. 9. 00:26
 7/7 A kérdező kommentje:
DE ha a dokinál jelentkezel a kérelmeddel, tájékoztatni fog a megoldásokról. Nem fog egyből akaratod ellenére neked esni, és kitépni a fél álkapcsod. :'D
2018. dec. 9. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!