Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez? Többi lent.

Mi lehet ez? Többi lent.

Figyelt kérdés

Hátsó felső fogam mellett a nyálkahártyán van egy pici, fehér valami, úgy nez ki, mintha a fogam lenyomata lenne, hátrébb is volt, de az teljesebb eltűnt, azert kezdtem el aggódni, mert ez nem tűnik el, max mintha kissé halvanyodott volna, ennek mar három hete. Votlam egy hete háziorvosnál aki szerint aphta, szerintem viszont nem igazán, mert egyáltalán nem fáj. Viszont volt egy idegesebb időszakom epp egy hónapja, amikor is elég sokat, úgymond tologattam az allkapcsom ellentétes irányba, ja mert felül bölcsességfog is epp szépen növekszik, azmiatt is. Egyébként van időpontom fogorvoshoz, aki csak kedden tud fogadni, azert írok ide, mert addigis kíváncsi lennék néhány véleményre, mégis mire számítsak.

Pici, nem teljesen fehér, olyan redőzött forma, pont oylan, mintha a mellette lévő fog két hegyének a nyoma lenne a nyálkahártyában. Fogalmam nincsen, ha pl valami sérülés lenne, mégis mennyi idő annak a gyógyulási ideje, vagy heg lehet e egyáltalán, hogy nem akar eltűnni, de akkor a hátrébb lévő miért tűnt el... Tudom, ez így összetett kérdés, ezért megyek fogorvoshoz, de addigis... Légyszi, ha valakinek volt már dolga ilyesmivel... Ossza meg velem :) köszi


2018. nov. 1. 18:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!