Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miután elkezd fájni egy fog,...

Miután elkezd fájni egy fog, pl lyukas, mennyi idő telhet el kb. mire eléri a kihúzandó stádiumot?

Figyelt kérdés
1-2 hónapja fáj a fogam, szerintem lyukas, de nincs kedvem fogorvoshoz menni. Gondolom több éves folyamat egy fog elhalása, főleg ha mosom normálisan(amit egyébként csinálok napi 2x3 percet + utána szájvíz)

2018. nov. 15. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani. De miért akarod kockáztatni, hogy a kínok kínját éled át? Hidd el, én néhányszor átéltem, a falat kapartam annyira fájt, DE még akkor sem húzták ki, hanem gyökérkezelték.
2018. nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Énis ezzel a logikával voltam, de ha még most elmennél, akkor lehet hogy 10perc alatt kész az egész, 5percig fúrja, majd 5perc alatt be is tömi..És azzal a foggal sincs több gond pár évig minimum..De ha ilyen logikán vagy, hogy hagy haljon el, aztán majd kihúzzák, akkor rosszul jársz..Lehet hogy még most csak kicsit fáj, mivel messze van az idegtől, de nyugi..Majd amikor dög fáradt vagy, mert 3napja nem aludtál, és este rádjön a görcsös fogfájás aztfogod kivánni, bárcsak orvoshoz mentem volna..És hidd el, azzal hogy nem mész el, csak még kellemetlenebb kezelést idézel elő..Minél előbb annál jobb..Úgy a legjobb, ha már egy kis lyukat is észlelsz, egyből elmész..Múltkor ugyanigy csináltam, rendes a fogorvos, mondta hogy hallgathatok zenét..Beraktam a füllhallgatót, 2db eminem szám ment végig,( ami kb 2x3 perc=6perc), és ennyi is volt a kezelés..6percet azért nem nehéz kibirni..De cserébe inkább szenvedsz 1évig a fogaddal, ami elősször csak kicsit fáj néha-néha, majd 1héten keresztül minden este görcsösen, aztán abbahagyja pár napra, majd amikor továbbrohad egy mélyebb pontig, újra elkezd fájni, mégerősebben, és az arcod is feldagad..Tényleg ezt akarod?Te döntesz.
2018. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!