Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két gyökérkezelt fog körüli...

Két gyökérkezelt fog körüli fájdalom ok nélkül?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt gyökérkezelték két felső rágófogam, azóta minden rendben volt velük. Egy hónapja elkezdett fájni, nem tudom megmondani melyik mert igazán nem is a fogam érzem, hanem alatta az ínyt, hogy nem jó valami mintha beakadt volna valami az ínyembe.


Voltam fogorvosnál, készült panoráma és kisröntgen is, semmi kóros nem látszik.. a gyökértömések is szépek, falállóak, csúcsig érőek. az orvos azt mondta megpróbálhatja újból gyökérkezelni az egyiket, de az már nagyon kétesélyes...


Én meg nem feltétlenül szeretném így, hogy azt sem tudom biztosan az a fogam fáj-e :( viszont így meg 0-24-ben érzem hogy valami nem oké...


Valakinek volt már hasonló?



2018. dec. 23. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem voltak gondjaim gyökérkezelt fogakkal. Először sok citromot fogyasztottam, aztán rászoktam a rendszeres C vitamin szedésre. A fogorvosom sem mondta, hogy hülyeség, hisz látta, hogy használ.

Próbaképpen szedhetnél C vitamint: egy hétig minimum 3 X 500 mg, utána pedig elég napi 1 db 500 mg.

Figyeld meg, hogy van-e változás.

2018. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!