Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állkapocs fájdalom?

Állkapocs fájdalom?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre, hogy a jobb oldalon a szám alatt érzékeny a terület. Ahogy tapogattam éreztem, hogy az állkapocs csontom vonalában belül van egy csomó szerű valami. Ha megnyomom nagyon élesen fáj és elég nagy is. Viszont a fogaim nem fájnak. Ha kinyitom a számat akkor feszül az a rész, de nincs bedagadva. Olyan, mintha valami dudor nőtt volna az állkapocs csontomra, kemény tapintású. Bizonytalan vagyok, arra gondoltam, hogy esetleg a fogam gyökere gyulladt be és nőtt rá góc vagy valami, de ez lejebb van, mint a foggyökér. Konkrétan, mintha a csontom fájna.

Valami tipp? Azt se tudom ezzel hova menjek fogorvoshoz vagy egyből szájsebészhez?



2018. dec. 31. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló van.Lehet fogkő vagy foggyökérrel kapcsolatos.Én is nehezebbben tudom nyitni a számat meg a mozgatása az oldalnak nehézkes.Lehet a csontból halt el valamennyi.Nekem gyökérkezelt fogam van.
2018. dec. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet a bölcsességfog nő és nyomja a többit vagy azzal a foggal van valami.
2019. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!