Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 20-22 évesek akiknek fogszabál...

20-22 évesek akiknek fogszabályzója van! Amikor felkerült nektek a fogszabályzó mit szólt hozzá a környezetetek? Megjegyezték? Vagy ti, hogyan kezeltétek a megjegyzéseket, észrevételeket? 21/f

Figyelt kérdés

Munkatársak, barátok, iskolában? Egyik napról a másikra ott lesz egy drót a szádban... Fém fogszabályzó esetén. Elvileg melyharapásom van és jövő héten kedden teszik fel. Nagyon izgulok és félek a megjegyzésektől. Jobb döntés lett volna kerámia fogszabályzó?


Előre is köszönöm akik írtak



2019. jan. 3. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet kivehető fogszabályzót is csináltatni és akkor nem kell állandóan hordanod!
2019. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz vele semmi baj.
2019. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A fogszabályzó szerintem kifejezetten vagány dolog. Törődsz a megjelenéseddel, eljársz a fogorvoshoz, ahova sokan egyáltalán nem mernek menni. Plusz ugye nem egy olcsó dolog. Anno huszonéves korom elején nagyon büszke voltam rá.
2019. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Irigyellek, én 22 éves vagyok, és nagyon szeretnék fogszabályzót, egyedül a pénz miatt nem vágok bele egyelőre, de mindenképpen tervezem én is rendbehozni a fogaimat.

Mostanában egyre több felnőttet látok fogszabályzóval, nem csak huszonéveseket, de azon felül is, nekem is az lenne a véleményem, hogy az illető törődik az egészségével, ami jó dolog. :)

2019. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagány, ezt előre leszögezem, hogy én a szép fogakat tekintem "menőnek", az oda vezető út a fogszabályzó, ami nekem csak egy eszköz, egy szükséges rossz.

Én kerámiát választottam, szerintem csak egy picivel szebb a kerámia, de ez leginkább magadnak számít, akivel beszélsz vagy kapcsolatba kerülsz mindenki látni fogja, hogy fogszabályzós vagy (kartávolságon belül) hiába kerámia, és nekik teljesen mindegy, hogy mi van a szádban!

Ha jobban belegondolunk ez a része tényleg elismerésre méltó, hogy foglalkozunk a fogainkkal, belevágtunk a fogszabályzásba, de kevés "külsős" ember gondolja ezt így, én a fogaimon kívül (már a fogszabályzó is csak egy pici idő:)) elég jól szituált vagyok, de amikor meglátják nem a pozitív reakciók szoktak többségben lenni. Szóban azért kevesen szokták minősíteni, inkább az arckifejezés, a meglepődés jellemző. Család, barátok természetesen bátorítani fognak, ez természetes.

2019. jan. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A családodról árulkodik, amelybe beleszülettél. Aki modern felfogású, igényes családból jön, ott már gyerekkorban, kamaszkorban megtörténik a fogszabályzás, de legtöbbször még 14 éves kor előtt, ami ingyenes is olyan fiatalon, tehát még a pénzre sem lehet fogni.

Tehát aki rád néz, és azt látja, hogy felnőttként kényszerülsz fogszabályzásra, tudni fogja, hogy nem épp egy kifinomult családból jössz.

2019. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!