Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fáj alvás után az...

Miért fáj alvás után az állkapcsom?

Figyelt kérdés
Nehezen tudom mozdítani és kicsit fáj is reggeli közben, aztán beáll és semmi baja, de alvás után mindig előjön. (Illetve ha ez számít régóta kattog már az állkapcsom.)
2019. jan. 16. 18:51
 1/3 anonim válasza:

Elzsibbad mert nem mozgatod egész este...

Nekem is szokott fájni...

2019. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez tipikus leírása az éjszakai fogszorításnak / csikorgatásnak. (Persze lehet más oka is!)

Ebben az a szép hogy nem veszed észre hogy csinálod. Általában emocionális stresszel van összefüggésben, de ez se feltétlenül van így.

2019. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csikorgatod álmodban, és a porc/ízületek nem bírják. Addig keress fel valami jó orvost akinél tudsz éjszakai fogszabályzót(vagy valami hasonló a neve) csináltatni, amíg nem kapsz szájzárat. Nekem az volt, három hétig nem bírtam kinyitni a számat, csak 1-2 centire.
2019. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!