Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rajasztott fogra fogszabályzó?

Rajasztott fogra fogszabályzó?

Figyelt kérdés

A bal első felső metszőfogam kb fele letört egy baleset alkalmával, viszont kicsit kuszák a fogaim. Azt tudom, hogy éjszakait lehet csináltatni, de azt nem, hogy állandót lehet-e ragasztani?

Előre is köszi :)



2019. jan. 18. 16:10
 1/3 IronYpetya ***** válasza:
A fogszabit pont a fog közepe tájára tervezik. Letört foggal is megcsinálják, ha az csapos fog. Ha még fiatal vagy és ideiglenes fogat csináltak a letörtre, akkor van szívás, az könnyen törik. De viszont megéri a konzultációt akkor is, mert lehet, hogy azon a fogadon épp nem kell állítani és meg tudják oldani a dolgot! sok sikert!
2019. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ideglenes pótlás van "lássuk meg meddig bírja" alapon és pont amióta kipótolták azóta mászott előrébb az a fog valamiért
2019. jan. 18. 22:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Àllandó kisebb terhelést jelent neki. Nekem mindkettő volt. Gyerekkoromban éjszakai. Extra kusza fogaim voltak. Reggel mikor levettem mindig pattantak egyet a fogaim (ugye ahogy mozgatni kezdte vissza az eredeti àllapotba, mert nem volt nappal ami tartsa, olyankor picit meg is ütötte a fogaim, ahogy lepattant) az àllandó sokkal stabilabb volt felnött koromban, amit egyik naprol a masikra huzott a fogaimon azt vegig tartotta is az iv. Nekem sokkal kevesbe is fajt mint az ejszakai. A ragasztott fogra sztemegprobaljak rarakni, es ha letorik siman kiveszik az ivet megcsinaljak a fogat es visszateszik, ehhez csak egy brekettet kell levenni az osszes tobbi a fogaidon marsd, az iver meg amugy is cserélik kb kéthavonta. De ezt egy fogdoki tudja csak ha latja, én csak azert irtam h ragasztottal jobban jàrsz.
2019. júl. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!