Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok Leírjátok,...

Fogszabályzósok Leírjátok, hogy milyen fajta, színű van, és hány évesek, fiúk vagy lányok vagytok?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!

2019. jan. 20. 08:26
 1/4 anonim válasza:

Nekem az a sima fém fogszabályzóm van szürke gumival (a színes annyira nem az én világom). 15 voltam amikor felrakták és már fenn van egy ideje. Most fogok valamikor alsót kapni és majd utána el kell kezdeni gumizni, mert problémák vannak a harapásommal ( a gumizás az, amikor egy ilyen befőttes gumihoz hasonlító gumi összeköti a két fogsorod így mozgatva őket)

16/l

2019. jan. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyományos fém fogszabályzó, kék gumikkal, első hat fog drótfonattal összefogva:)
2019. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fém fogszabályzó, jelenleg átlátszó gumikkal, most lesz 1 éve. 18 L
2019. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
fém fogszabályozó és zöldes-kékes-türkizes gumikkal. nagyon jól néz ki. 27 éves vagyok. sajnos ki kellett húzni a jobb alsó kettes fogamat és a főnököm nem engedett el a fogorvoshoz és menthetetlen volt már. implantátumot nem tehettem mert a mellette lévő fog görbe. szóval kiegyenesítem a fogaimat és összehuzatom a hiányos részt. Amúgyis fiatalos vagyok, sokszor néznek 18-nak. Ugyhohgy nem gáz, hogy felnőtt koromra van fogszabályozóm.Nem bántam meg. Csak azt h gyerekkoromban nem engedték a szüleim és nekem nem volt rá saját pénzem.
2019. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!