Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csináltatott már valaki...

Csináltatott már valaki protézist németországban? Mennyibe kerül kb. az inplantátum?

Figyelt kérdés
2019. jan. 24. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia . Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna. Pont ebbe e helyzetbe kerültem . Németországban élek , sajnos tegnapi nap el kellett távolítani egy fogamat , amiben nagyon bíztam hogy nem kerül sor ... Ezt a fogat mindenképpen szeretném pótoltatni . Mi a menete ITT .. van e esély , hogy a Krankenkasse némi segítséget biztosít az anyagi részt illetően , vagy hagyjam a fenébe és jobban járok ha Magyarországon próbálom megcsináltatni a beültetést ? Köszönöm a választ :)
2020. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Anyum nagybátyja aki 82éves és az usában él neki biztsítással együtt akciósan volt 4000dollár egy darab pótlása.

Apum unokatesója aki 68éves szintén usában él és most csináltatja Mosonmagyaróváron a fogait.Három pótlásásra 1,8milliót fizetett ki a csotpóló műtétekkel együtt.Közben beakasztotta a koronái alá a kis kampót a doktorúr,erre felszisszent.Na ezeket is ki kell húzni.Most tart 5fogimplantálásánál 2,6millió forintnál dollárban(8500dollár jóárasított pénzváltónál)Igaz neki 5ezer dollárt mondtak kint neki egy fogra.

Szóval ez egy Off válasz de román dental oldalon találtam arról információt hogy úgy 3-4000euró összegben van egy fog pótlása csonpótlással mindennel eggyütt cakumpakk németországban.Franciában 1800-3000 pölö.

A kétfázisú mindig drágább.Az egyfázisú olcsóbb.

2020. márc. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!