Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabalyozas elott mi tortenik?

Fogszabalyozas elott mi tortenik?

Figyelt kérdés
az allapotfelmeres es a rongtenen kivul mit csinal meg az orvos? Fogkolevetel mindenkepp megtortenik? Valamint van egy lyukas fogam. Azt o tomi be vagy intezzem a korzeti orvosnal?
2019. febr. 4. 21:09
 1/1 anonim válasza:
Én 4 hónapja kaptam meg a fogszabalyzót, nekem az egész kevesebb, mint 1 hónapba került ha az idopontkerestol számítjuk. Szóval kértünk időpontot, 2 héten belül kaptam is, akkor megnézte, levette a mintát és a röntgent is megcsinálta. Nekem is volt lyukas fogam, de én már hamarabb elmentem a körzeti orvosomhoz aki betömte. Szóval a fogszabályzó orvosnál tett látogatásom után pont egy hétre kaptam meg a készüléket. Persze mindez magán orvosánál. Ha bármi más kérdésed lenne nyugodtan írj privátban. :)
2019. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!