Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az érzéstelenítőhöz amit...

Az érzéstelenítőhöz amit adnak fogászaton, hozzá tud szokni a szervezet?

Figyelt kérdés
Mostanában gyakran jártam fogászatra, szájsebészetre, eleinte mikor beadták az érzéstelenítőt, rendesen éreztem hogy lezsibbasztotta a fél arcomat, fogaknál is, viszont legutóbb szájsebészeten is adtak be érzéstelenítőt még a rossz foghoz is lőttek be, de nem éreztem hogy ott Lezsibbasztotta volna, csak oldalt éreztem a zsibbadást a pofazacskómnál, ezt jeleztem is a fogorvosnak, adtak be még érzéstelenítőt, de továbbra sem éreztem hogy a fogaknál zsibbadt volna. Most pénteken is megyek szájsebészetre, félek hogy nem fogja kellően elzsibbasztani és érezni fogom amit csinálnak a fogammal és fájni fog. Hozzá tud szokni a szervezet ehhez is?
2019. febr. 6. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. De több fajta van belőle.
2019. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tud.
2019. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!