Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy vegyem rá magam, hogy...

Hogy vegyem rá magam, hogy egy nap háromszor mossak fogat ne csak egyszer?

Figyelt kérdés
este szoktam mosni fogat. amúgy szoktam rágózni. Próbáltam már rávenni magamat, hogy reggel is mossak de egy idő után már nem csináltam. Hogy vegyem rá magam ?
2010. júl. 1. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az nem elég ha arra gondolsz,hogy tönkre megy a fogad és vagy fog nélkül, vagy valami mű nehezen megszokható dologgal élsz tovább? amúgy ha otthon vagy,akkor minden étkezés után fogat kell mosni,ha nincs rá lehetőség,akkor marad a rágó.
2010. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy büdös a szád, kajamaradékok ott vannak a fogaidon és a többi ember undorodik tőled.
2010. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

úgy vedd rá magad, hogy reggel állj a mosdó elé és kezdj el fogat mosni, mi olyan nehéz ebben?

a szájszag nem túl kellemes...

2010. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Majd ha sorra mennek tönkre a fogaid,akkor észbe kapsz,hogy kéne fogat mosni legalább kétszer(reggel-este)..
2010. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tila_Tequila ***** válasza:
Gondolj arra, hogy bármikor bárki átmehet hozzád, mit szólna a büdös szádhoz?:D
2010. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Úgy, hogy reggel belelehelsz a tenyeredbe!
2010. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fájt már a fogad? Voltál már fogorvosnál? Nekem rendben vannak, de mikor hallom ismerősöktől, hogy mennyire fáj, ráadásul milyen drága, akkor áldom az eszem (és a génjeim), hogy megfelelően ápolom. A fogfájás nem múlik el, csak ideiglenesen csökkentheted a fájdalmat gyógyszerekkel, de előbb-utóbb ki kell húzni (rosszabb esetben szájsebészet), mert az ugyan meg nem gyógyul magától. Sőt, semmitől. Hát kell ez neked?
2010. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én is napi 1x mosok fogat mégsincs 1db rossz fogam pedig már 18 vok :D
2010. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 23:08

Akkor te szerencsés gyerek vagy! :) Én napi 2x fogmosás és így is sorra mennek tönkre. Nekem fájt már a fogam 1 héten keresztül és valami iszonyatosan szar érzés....

2010. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23.02 vagyok és 36 éves. minden fogam okés. na tessék:) a bölcsességgel lesznek gondok, de az ellen nem igazán lehet mit tenni.
2010. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!