Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi az ami fáj a számban...

Mi az ami fáj a számban egyáltalán, és miért?

Figyelt kérdés
Sosem éreztem még ilyet. Először azt hittem, a bölcsességfogam szórakozik megint, de megnyomogattam körülötte az ínyem, és semmi. Fentebb fáj, a fogam után az a hajlat, vagy mi az, azt sem tudom, hogy van e neve. Tehát a felső és alsó fogsor között félúton, nem tudom, értitek e. Lehet valami izom, vagy ín, tényleg nem tudom. Iszonyatosan fáj, alig bírom kinyitni a számát, rágás is nehezen megy. Mi lehet ez? Semmi olyat nem csináltam, ami okot adna rá, egyszerűen csak elkezdett fájdogálni és ez lett belőle. :(
2019. febr. 24. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen bölcsességfognál volt. Mármint akkor, amikor nőtt. Volt egy időszak, amikor nem a fog fájt, hanem ott, ahol te is írod.
2019. febr. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet rágóizmod fáj, velem is előfordult már, de 1-2 nap után elmúlt.
2019. febr. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát fogalmam sincs mi lehet ez, de egyre rosszabb, rágni sem bírok már. Remélem nekem is elmúlik magától :(
2019. febr. 25. 08:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Első, és neked is elmúlt magától? Egyik kolléganőm mondta, hogy neki is volt ilyenje, és neki antibiotikumot írt a doki. Na én azt nem szeretnék.
2019. febr. 25. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem magától múlt el. Szinte biztos voltam benne, h a bölcsességfogam, ezért el sem mentem a fogorvoshoz.
2019. febr. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is a bölcsességfogam miatt van, mint ma kiderült. Elmentem végülis fogorvoshoz, és azt mondta, hogy elég kis hely van neki nőni. Úgyhogy írt fel antibiotikumot..muszáj leszek szedni, nekem nem nagyon akar elmúlni, már 4. napja fáj :/
2019. febr. 26. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát... Nekem vagy két hétig fájt. De természetesnek vettem :/ ezek szerint ilyenkor van valamilyen bakteriális fertőzés??? Már azért kérdezem, mert hogy antibiotikumot írnak ki ezek szerint
2019. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hű, egy hős vagy ha bírtad 2 hétig. Én már megőrülök tőle. Nem hogy rágni nem tudok, még a kaját se tudom belerakni akkora kis résre tudom csak kinyitni a szám. Öö nem tudom, hogy bakteriális-e, viszont be van gyulladva ott valami, az biztos. Cataflam-ot kell még szednem, ami ugye gyulladáscsökkentő legfőképp.
2019. febr. 26. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!