Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kisfiamnak ma esett ki az...

Jakob kérdése:

Kisfiamnak ma esett ki az első foga. Már jön az új, de nagyon rossz helyen. Találkozott már valaki ilyennel?

Figyelt kérdés
Kiesett a kisfiam egyik alsó metszőfoga viszont az új nem ott jön, ahol kellene, hanem a másik - még meglévő - mögött. Amint lehet, viszem dokihoz, de most kicsit megijedtem. Van valakinek hasonló tapasztalata? Gondolom ki fogják húzni a másikat is, hogy ne zavarja a maradandót.

2019. márc. 1. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy az a várt fog, az is lehet, hogy amelyik mögött nő, annak a helyén kellett volna. Valószínűleg kiszedik a tejfogát, hogy kiférjen, de lehet, hogy majd később fogszabályzóra is szüksége lesz.
2019. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A fiamnak alul két sor metszőfoga nőtt, azaz a 4 tej mögött megjelent a 4 maradandó fog, úgy nézett ki, mint egy kis cápa:)

A tejfogak szerencsére előbb-utóbb kiestek, a maradandók előbbre vándoroltak, de nagyon összevissza álltak, kellett a fogszabályzó, csak alulra, és gimi kezdetére le is vették.

2019. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valóban lehet hogy esetleg szàmfeletti nem várt fogról van szó. Az is lehet hogy vàrt fog nem jó helyen. Mindenképpen keressetek fel gyermekfogàszati szakrendelést. Minél hamarabb mentek annál kisebb beavatkozàssal tudnak segíteni. Minden jót :)!
2019. márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem húzták ki, azt mondta a nagyokos doki, hogy majd kiesik és no problem lesz. Aha...persze. Azóta is ferdén áll a 2. fogam, mert fogszabihoz húzni kellett volna és azt nem akartam....

18/lány

2019. márc. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!