Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Arany esetleg porcelán inlay...

Arany esetleg porcelán inlay fogtömés volt valakinek innen?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalatok vannak, hogy tényleg tartósabb?
2019. márc. 8. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy porcelán. Bevált, problémamentes, de a helyzet ugyanez a sima töméseimmel is. Igazából eddig a gyakorlatban nem érzékeltem különbséget a sima tömésekhez képest. Nyilván nem tudom hogy ha ugyanezt a fogat akkor simán tömik akkor most hol tartanánk, erre a problémára a doki annó a porcelán inlay-t ajánlotta. Bevált ez tény, jó drága volt egy sima töméshez képest, hogy tényleg indokolt volt-e azt ma sem tudom, de nyilván bízni kell az orvosban és el kell fogadni amit mond, más választása nincs az embernek.
2019. márc. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
attól függ mikor csinálták? Az évek alatt fog kiderülni, nekem a sima tömés 1 év aélatt alá kezdett szúvasodni.
2019. márc. 8. 04:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyan 3-4 éves lehet. Viszont akkor lehet hogy csak az én fogorvosom egy zseni, de nekem a közel 10 éves, sőt akár öregebb sima töméseim is köszönik, jól vannak. Nyilván nem tudom mi van alattuk, de ha bármi lenne az 10 év alatt valószínűleg előjött volna.

Vagy erősen túlzol ezzel az egy év alatt aláromló töméssel, vagy ha tényleg így van válts fogorvost.

2019. márc. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem túlzok.A legrégebbi tömésem 10 éves,azt más csinálta, de Ő már nyugdíjas, volt olyan orvos, akinek 3 nap után kiesett a tömése. Te kinél csináltattad?
2019. márc. 8. 12:38
 5/6 anonim ***** válasza:

A porcelán inlay-t a Dentland (DR. ÓNODI-SZŰCS RÓBERT) csinálta Debrecenben.

[link]

2019. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az Nekem messze van Én Budapest környékén lakom. A sima töméseket hol csinálták?
2019. márc. 8. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!