Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most mennyibe kerül körülbelül...

Most mennyibe kerül körülbelül egy fogszabályozó?

Figyelt kérdés
Valóban fájdalmas a felhelyezés és az is ahogyan "feszíti" a fogakat?
2019. márc. 12. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy gyerekről van-e szó, vagy felnőttről. Gyereknél OEP támogatott, így olcsóbb. Felnőttnél önköltséges, -én így tudom.
2019. márc. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valóban fájdalmas. Nem kibírhatatlan, kellemetlen a felrakás. Az utána lévő fájdalom rosszabb. Meglepetés melyik nap épp melyik fogad fog fájni. Az első pár hónap a legrosszabb, úgy 2-3 hónap aztán megszokod. Nekem most van lassan fél éve fent. Ettől függetlenül fájdogál, de már nem annyira vészes. Mikor húznak rajta is rossz, az elején 1 hét kb mire normálisan tudsz bármit is enni, későbbi időben már húzás után egy két nap és elmúlik a nagyon feszítő érzés.

Az ár nagyon más mindenhol. Nekem 270 ezer volt alsó felső, egy összegben felrakáskor kellett fizetnem. Kontrollok (kb havonta) 10 ezer, továbbá leszedés 50ezer.

2019. márc. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Felnőttnek lenne, felső fogsorra.


Köszönöm szépen!

2019. márc. 13. 09:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Az en dokim azt mondta nincs olyan hogy csak felul vagy csak alul. A masik felet is igazitani kell hozza. Sok helyen egyosszegben kerik vagy szamoljak, ha kiszamolod ez igy (2 evet mondtak nekem) 560 ezer korulre jon ki. Szerintem nem draga ugy hogy a felet durvan havonta kell fizetnem.
2019. márc. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!