Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabisok! Mennyire...

Éjszakai fogszabisok! Mennyire hatásos a készülék?

Figyelt kérdés
Nincsenek annyira rossz állapotban a fogaim, egy nagyon befele álló van az is hátul de zavar, és nem feltűnően elől vannak összecsúszva. Az éjszakait is javasolták mint opciót. Persze a legjobb megoldás ami tuti az rögzítettel lenne. De ezt is nagyon mondják, mert "sokkal olcsóbban kijössz, annyira nem vészes"... Nektek mi a tapasztalat? Működik? Jó lett?

2019. márc. 12. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem működött! Fél évig hordtam, és szépen visszaálltak a fogaim.
2019. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy? Felnőtt korban a rendes fogszabit szokták javasolni, a kivehetős a fogorvosom szerint sz*rt sem ér. Persze függ a fogaid csáléságától is.
2019. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
17 de nem annyira vészesek.
2019. márc. 13. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra szerintem már nem adnak éjszakait. De tényleg a fogaid állapotától függ. Megmondom őszintén nekem volt gyerekkoromban éjszakai. Nem hozott akkora változást mint az állandó. Persze a végén már nem is hordtam és ha igazán őszinte akarok lenni magammal, most sem hordanám. Utáltam és ezt is utálom és ha lehetne leszedni már hatszor leszedtem volna. De így kényszer, nincs választásom és biztosan szépek lesznek a fogaim.
2019. márc. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az is a baj, egymásra van csúszva inkább a fog, szóval összeszorulva, és a szabályzó sem széthúzza, felvetették a bölcsesség fogak kiműtésének gondolatát, de azok egyelőre jól helyezkednek el. Viszont ha kiszednék, talán több hely lenne a többi fogaimnak. (?)
2019. márc. 14. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiatalon még nagyon is van esélyed, később már annyira elhelyezkedtek a bölcsességfogak, hogy már hiába műtteted ki nem tudnak vele mit kezdeni, másikat kell húzni. Nekem két 5-öst húztak és megjegyezném egy szem bölcsességfogam volt íny alatt, amit ki kellett műtettnem. Menj el szerintem egy orvoshoz és konzultál vele.
2019. márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
És igen több hely lenne, de szabályzó nélkül nem fognak visszamenni a helyükre azt ne várd. Valamint az éjszakai fogszabályzóval szerintem nehezebben lehet olyasmi változást elérni, hogy "egyiket a másikról leszedjék". Ez inkább az állandó szabi, ami mind külön külön van a fogaidon, azzal tudnak igazán és jól szabályozni, akár úgy hogy egyik fogat jobban húzzák, míg a másikat nem. Nem vagyok orvos, bár volt gyerekkoromban éjszakaim, de szerintem ez erre alkalmatlan.
2019. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!