Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elektromos fogkefe töltése?

Elektromos fogkefe töltése?

Figyelt kérdés

A mostani elektromos fogkefék -amelyiken akkumulátorosak- vezeték nélküli töltővel vannak. Legalább egy éjszakán át kell tölteni (Oral-B), ha teljesen lemerült.


Titeket ez nem idegesít? Nem lenne jobb, ha "normális" töltője lenne, és mondjuk 2 óra alatt feltöltene? Vagy mondjuk ha rátöltesz 10 percet a teljesen lemerültre, akkor 1 fogmosást legalább kibirna.


Nekem az sokkal jobban tetszene. Egyedül vagyok ezzel?



2019. márc. 21. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem idegesit. Éjszaka nem szoktam fogat mosni, nyugodtan fel tud tölteni reggelre.
2019. márc. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Az enyémen látszik a töltöttségi szint, szóval időben rá tudom tenni a töltőre. Ugyanakkor meg tudok fogat mosni hagyományosan is vele. :)
2019. márc. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fogkefémet töltőn lehet tartani. Sőt, ajánlott is. Azt írják évente egyszer merítsem le. Le is szoktam, utána szépen éjjel feltölt. Volt már rá példa, hogy az esti fogmosásom felénél lemerült. Na és akkor mivan? Folytattam kézi módon, majd feltettem tölteni és reggel már kész is volt. Nem értem mi ezzel a probléma, éjjel mit akarsz a fogkeféddel csinálni?
2019. márc. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!