Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy egyszerű...

Tinisrac kérdése:

Mennyibe kerül egy egyszerű fém állandó fogszabályzó?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kezdenem azzal hogy nem vagyok idős, de nagyon zavar a kis rés a fogam között, amit tudtommal ellehet tüntetni. Nem túl nagy, de nem merek tőle mosolyogni. Az elmúlt időben nagyon sokat gondolkodtam rajta, hogy lehet ittlenne az ideje. De mivel nem szeretek nagy dolgokat kérni a szüleimtől ezért azt szeretném kérdezni,hogy aki ebben jartasabb megtudna-e nekem mondani hogy mennyibe kerülne, tudok a TB-s támogatásról is amit igénybe lehet venni. Képet tudok csatolni hogy mégis mekkora a rés. (De csak azok nézzek még akik megszeretnék, nem durva vagy ilyesmi) (A linkben a 'pontot' toroljetek és rakjatok oda egy'.'-t úgy illesszetek be) [link]

Aki szeretné leirhatja azt is hogy neki hogyan zajlott, megkoszonnem. Kérlek titeket hogy normális válaszokat adjatok,fontos lenne számomra. Csak felső ívre kellene, nem biztos hogy látszik a képen. Köszönöm akik segitenenek!



2019. márc. 25. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem sikerült a link megnyitása
2019. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ott van zárójelben hogy 'pont' azt torold ki is rakj oda egy .-t, vagy így sem ment?
2019. márc. 25. 16:07
 3/12 anonim ***** válasza:
A pont beírása után sem jó a link, betölti az oldalt, de kép nem jelenik meg.
2019. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Küldtem privatat, ott hátha jó lesz.
2019. márc. 25. 17:45
 5/12 anonim ***** válasza:

Én meg tudtam nézni.

Nagyon drága vagy, az a kis rés szinte semmi. De persze megértelek, nekem is van csak valamivel nagyobb, és nekem is okoz önbizalom gondokat. Én is fogszabályzáson gondolkodom közel 30 évesen.

Nézegettem az árakat, átlag 200 ezer körül láttam magán fogorvosnál, de függ a fogszabályzó típusától is.

2019. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen ha valaki betoltotte már a 18 élet évet akkor 150ezer alatt nem igazán jön ki, de mivel 18 éves korig igénybe lehet venni a TB-s támogatást ami 80%os engedményt jelent, kellően olcsóbb. Csak úgy mégis nem mindegy hogyha valakinek a foga ezer felé áll (nem sertés képen) azzal több a gond, több időt kell rá fordítani,nalam ez a helyzet teljesen más hisz csak összebb kell huzatni. De köszi a válaszod!
2019. márc. 25. 22:32
 7/12 anonim válasza:

Szia alsó-felső panoráma rontgennel ha nincs 135 a kavics dentalban, de ha van akkor se vonja le😂 (kuponos, de kifizetheted nála is)

Oda járok, nem azt mondom hogy szimpatikus, de ennél olcsóbb nincs

2019. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Most olvastam hogy csak felső kellene:) úgy azt hiszem 75 de üsd be googleba :)
2019. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Keresgéltem googlen is, csak az a baj hogy mindenhol másnak az árak. De azért köszi!
2019. márc. 31. 21:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem a hónap végén teszik fel a felsőt, ami 46.400 Ft.

Aztán majd később az alsót, ami 39.100 Ft.

2019. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!