Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tömött fog fáj amikor hideg...

Tömött fog fáj amikor hideg vizet iszom 1,5 hónappal a tömés után, normális ez? Ha igen, mikor kéne elmúlnia?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a fogorvosomnál, de nem tudott vele mit csinálni nagyon és azt mondta várjak még.
2019. márc. 26. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon közel van az ideg a töméshez. Ne igyál se hideget, se meleget, mert azt megérzi. Állítólag tényleg várni kell, mert az ideg hajlamos "visszahúzódni" inger hatására.
2019. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mire várjál? És meddig?

Szerintem vegyél olyan fogkrémet, amit érzékeny fogakra ajánlanak, hátha tényleg jó.

2019. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt hogy egyáltalán ne igyak hideget nem tudom megcsinálni, ha egyszer hideget szeretnék inni pláne hogy ha ennyi idő után is fáj. Azt pedig hogy mire várjak én sem tudom, vicc... A fogkrémet kipróbálom, köszi a tippeket!
2019. márc. 27. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Alá kellett volna bélelnie. De ha tömés előtt nem fájt akkor eleve nem volt mélyen szuvas, csak mélyebbre fúrt mint kellett volna.
2019. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Persze elismerni nem fogja hogy ő a hibás, mindig a betegre és a szájhigiéniájára próbálja kenni a dolgot. Meg folyton azt a dumát lehet hallani hogy 5 évet tanultak az egyetemen. Némelyiknek úgy tűnik kevés volt az az 5 év, és nem ártana visszamennie ha ilyen pocsék munkát végez.
2019. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Millió éves kérdés, de hátha valaki, aki erre téved, hasznosnak találja majd: ha csak egy fogadat érinti az érzékenység, próbálj meg szívószállal inni :)
2023. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!