Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett a vérdugó? 2 napja...

Kiesett a vérdugó? 2 napja húzták a fogam. Vissza kell menni?

Figyelt kérdés

Kedd reggel ki kellett húzni az egyik rágófogamat alul, mert be volt gyulladva.

Ma fogmosás előtt észrevettem, hogy valószínű már nincs benne a vérdugó.


Nem öblögettem és nem is ettem azon az oldalon!

A lyuk közepe viszont nekem mélyebbnek tűnik, mint volt (amúgy szépen húzódik össze) és szürkés színű. Belement volna az étel? próbáltam megnézni óvatosan, de nem akarok benne turkálni...


Nem fáj, nem vérzik, nem is szivárog a vér belőle.. pirosságot, duzzanatot sem látok-érzek.


Ez nagy gond lehet? :/


2019. márc. 28. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha fájdalmat nem érzel, akkor ne menj vissza, csak arra vigyázz, hogy étel ne menjen bele, a másik oldalon egyél.
2019. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell. Valószínűleg az a szürkés színű valami az, csak már összeesett. Ha nem fáj, vagy vérzik, nincs mit tenni vele.
2019. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Vérdugó? Nekem mikor húzták a rágófogamat csak egy ilyen vattaszerű valamit raktak oda, és azt mondta a fogdoki, hogy addig tartsam ott, míg vérzik. Fél órára rá kiesett. Igen, vért köptem és hányingerem lett tőle. De úgy ennyi. 1-2 nap alatt elmúlt. Te hogy tudtad azt olyan sokáig ott tartani?
2019. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A vattát/gézlapot csak negyed óráig kellett ott hagyni...

A vérdugó más.

2019. ápr. 1. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!