Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szeretnék direkthéjat, jelenle...

Szeretnék direkthéjat, jelenleg fogszabályzós vagyok, de amint levették megcsinálnám, viszont kapom majd az éjszakait, Előbb csinaltassam meg, és utána kérjem az éjszakai készüléket, vagy fordítva?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 18:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Hegyes fogam os van, abból is csiszoltatnom kell!
2019. márc. 28. 18:43
 2/6 A kérdező kommentje:
Is*
2019. márc. 28. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem míg megcsináltatnád már el is kuszálódnak a fogaid. Az éjszakai ívet a fogak megtartására adják. Unokahúgomnak míg egy hét alatt elkészült már mentek odébb a fogai.. Én a helyedben előbb a retenciót végigcsinálnám és utána mennék héjaztatni :D Amúgy miért kell? Annyira csúnyák a fogaid hogy a fogszabi sem segített rajtuk?
2019. márc. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintrm a direkt héj nemjó, mert vastagabb lesz.

Lásd kiss virág...

2019. márc. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a választ!

Huh hát nagyon durván farkas fogam volt, azóta hozott lejjebb a fogszabi, 6honapja van fent, tegnap tették az alsót, és nem látom azt hogy tökéletes lesz :D pl. A két fogam kozepen egysikban volt, de a fogszabi a jobboldalit lejjebb huzta, így már az a fogam is csúnya amivel semmi baj nem volt


Azért szeretnék még mert zománc hibám van elég durván, el szeretném tüntetni, hófehér fogakkal :)

2019. márc. 29. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne marháskodj, ugye tudod, hogy ide oda mozgatja a fogaidat?! Nekem is van olyan fogam ami eddig "jó volt" és most bután áll. Pl elől a négy fogam most egy sorban áll, de a szemfogaimat befordította ehhez a művelethez, majd ha növeli az ívet lesz hely a szemfogaknak is. Most úgy nézek ki mint egy vámpír :D Majd "visszateszi" normál helyzetbe. A végén meg fogod látni, hogy rendben lesz. Nekem is 6 hónapja van fent.
2019. márc. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!