Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Herpesz ellen nagyon gyors...

Herpesz ellen nagyon gyors gyógymód?

Figyelt kérdés
Vasárnap behólyagosodott a szám es hétfőn már sebes volt, három van kívűl és egy belül. a szám nagyon durván felvan dagadva és pénteken tablófotózás. valaki valami ötlet?
2019. ápr. 2. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:

1. A Zovirax egy hatékony kenőcs ezen problémára !

2. A herpesz nem játék, keresd fel a házi orvosod !

3. Egy jó fotós, csodákra képes, és fantasztikusat alkot, egy herpesz vagy egy nagy pattanást pillanatok alatt és nagyon egyszerűen képes eltávolítani, (jegyzem meg ezt mosolyogva, hogy picit eltereljem a figyelmed a kétségbeesésről, és mint tanult analóg fotográfus:) Szólj neki majd, hogy ezt legyen kedves eltávolítani majd a retus alkalmával, mert sajnos a sok egyszerű fotós, nem szokott az apró részletekre nagy hangsúlyt fektetni...

2019. ápr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet furcsán hangzik, de a Neutrogena ajakápolót próbáld ki.
2019. ápr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Richtofit herpeszgel.belsőleg lizin.
2019. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1. Háziorvos nem csinál semmit, tapasztalat. Van Telviran tabletta és stb, de nekem durva esetben sem írta fel.


2..Zovirax és hasonlók csak pémzkidobás.


3. Nekem a jegelés nagyon sokat segített, enyhíti a pusztító fájdalmat és nem is jön, ki ha egész nap rajta van.

Nekem még a váltott csap alá tartást javasolták is ez is szuper, egyszer nagyon forró víz alá, majd nagyin hideg és így váltogatod...


Plusz ami nagyon bejött az az alapozó, jó vastagon naponta többször bekenem, nagyon leszárítja, mindennél jobb. Matt, szárító hatású kell, nekem többet ért, mint bármilyen drága krém.

2019. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!