Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A felnőttkori fogszabályozás...

A felnőttkori fogszabályozás csak egy átverés?

Figyelt kérdés
Egyre többen fordulnak fogszabályzó orvoshoz 18 éven felül is, többszázezres vagy akár milliós összegeket költenek el, kihúzatnak több egészséges fogak, akár még a műtét is szóba kerül, évekig szenvednek vele, majd pedig a levétel után az éjszakai fogszályozó ellenére visszarendeződnek a fogak ugyanolyanra, mint voltak - legalábbis nagyon sok ilyenről hallottam. Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?

2019. ápr. 5. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem átverés. Mondjuk ha elég ideig van fenn a nappali, és utána rendesen hordja az éjszakait.
2019. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt kötve hiszem, hogy műtét utána visszarendeződik olyanra, mint ami előtte volt...
2019. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg tapasztalata is van valakinek ezzel kapcsolatban? Leginkább arra lennék kíváncsi.
2019. ápr. 5. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Felnőtt korban inkább húznak fogat ha nagy a torlódás.

Értelemszerűen ha kihúzzák a fogat ami miatt torlódott a többi akkor az a büdös életbe sem fog megint torlódni.

2019. ápr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hahó, igen, pl. én. És még mindig nem átverés.
2019. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 25 éven felül szabályoztattam, abszolút jó tapasztalatokkal. Az éjszakait hordani kell. Sokszor érzem én is, hogy 1-2 hét nem használat után elkezdene visszarendeződni, de ilyenkor beteszem egy éjszakára és megint minden a régi. Nem tartom átverésnek. Figyelni kell rá, karban kell tartani ez tény, de egyébként életem legjobb döntése volt megcsináltatni. A torlódások megszűnése miatt pl. sokkal lassabb ütemben romlanak a fogaim, mint korábban. Talán ez a legfontosabb.
2019. ápr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2019. ápr. 8. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!