Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét altatásban...

Bölcsességfog műtét altatásban? Győri korhazban lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy bölcsesség fogam ami nem jól nő, oldalasan. Ki kellene műtetni.


Győri kórházban csinálnak ilyet?

Tavaly ott huzattam ki az egyiket, de mivel nem bírom a tűt nagyon rosszul lettem.


20 éves vagyok.


2019. ápr. 16. 05:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem altatást csak magán helyen végeznek, illetve irtó indokolt esetben kórházban. Mosonmagyaróváron tudom ajánlani az Expertdent fogászatot, Dr. Póti csinálta nekem. 40.000,- volt. Ha tényleg nagyon nem bírod a tűt kérdezheted az altatást, de szerintem csak elhatározás és félelem leküzdés kérdése.. Én pl rettegtem a fogorvostól, akkor mentem el amikor már a fülemig fájt. Egy fogam bánta. Azóta rendszeresen járok, már egyet kiműttettem a fent említett helyen, fogszabályzóm van, ami miatt kettő felsőmet húzni kellett. Már ha érzek látok bármit azonnal rohanok pedig ha valaki félt a fogorvostól az én voltam. Le lehet a tű fóbiát is küzdeni.

A műtét maga nevetséges volt. 3 perc, nem hazudok, 3 perc alatt kész volt. 5 perc varrással. Nekem teljesen íny alatti volt, teljesen bevarrták. Utána kimentem és felhívtam mindenkit elmeséltem mennyire király volt :D Ezért kár lenne altatást kérned szerény véleményem szerint.

2019. ápr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ott mennyibe került neked a fogszabalyzó? Milyen Kezelések kellettek hozzá? Leirnad részletesen kérlek? :)

Nekem fogszabalyzó kellene, de előtte ki kell műteni a bal alsót és a 2 felsőt húzni (azok hála istennek kinőttek, csak az alsó nem... És tolja össze a fogamat már elég csúnyán.)

2019. ápr. 16. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ott csináltattam a fogszabályzót, van a sima fogorvosom, a szájsebész és a fogszabisom, ez három külön ember és hely. A sima fogorvosom ajánlotta ezt a sebészetet, nem is bántam meg. Utána a sima fogorvosom kihúzta két felső ötösömet, aztán a fogszabis feltette a fogszabályzót. 270 ezer volt alsó felső, 10ezer kezelésenként (általában havi, másfél havi) + leszedéskor majd 50 ezer.

A műtéttől ne félj, az íny alatti volt a lehető legjobb húzásom, mert az bevarrták teljesen, nincs seb, nincs luk, csak varratok.

2019. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!