Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A ferdébb de nagyon fehér fog...

A ferdébb de nagyon fehér fog esztétikusabb mint az egyenes sárgább fog?

Figyelt kérdés
Nekem láthatatlan sines fogszabalyzom van a levehetős viszont nagyon fehér fogaim vannak de sajnos elől kissé ferdék ez még lehet esztétikus egy pasi szemében?
2019. ápr. 17. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem eleve miért kell összehasonlítani. :D Hogy jujj kicsit sárgás, és akkor mi van, az emberek nagy részének nem vakítóan fehérek a fogai. És attól, mert fogszabályzód van még lesznek besárgulva a fogaid. Egyébként felőlem akármilyen színű lehet a foga, ha megmossa, de inkább legyen egyenes. Az legalább mutatja hogy ad magára valamit. Exemnek full ferde minden foga, de neeem, neki nem kell fogaszabályzó. Nekem és jelenlegi páromnak volt fogszabályzója. Nem, nem fehér fogunk van, de az mit számít? Fogszabályzó előtt sem volt. De legalább merünk mosolyogni.
2019. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó hogy nem merek mosolyogni csak nemtudom egy fogszabis lányhoz hogy viszonyulnak a pasik

Igen nekem hófehérek mert genetikailag ilyen az 57eves nagymamnak is olyan fehérek a fogai hogy barki megirigyli

Kiváncsi lettem volna esztétikusabb e egy feher de kissé ferdébb fog ez megint csak az igényességre utal hisz nem cigarettázom nem kávézom ezáltal megtudom őrizni a fehérséget

Pasik véleménye érdekelne inkább..

2019. ápr. 17. 11:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és állíthatom hogy egy pasinak sem lesz ellenére hogy fogszabályzós vagy, kivéve talán akkor hogyha minden este idegen pasikkal akarod megdugatni magad, akkor lehet lesz aki elutasít emiatt egy kalandot, mert jujj biztos beakad a farkamba a fogszabija. :D
2019. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!