Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Augmrntinre megihatok 2-3...

Augmrntinre megihatok 2-3 sort így délután?

Figyelt kérdés
Műtöttek a bolcsessegfogam szerdán. Azóta szedem. Megihatok most bogracsozas közbe 2 doboz sört? Kibirnam persze de jól esne , ezt vártam már hetek óta... Nem.lesz tőle bajom.ugye? Nem.hatraltat nagyban a gyógyulást? Egyébként már nem is fáj. Fájdalom csillapitot se vettem be
2019. ápr. 20. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem! Igyál alkoholmenteset ha ennyire nem birod ki.
2019. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem ihatsz.
2019. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatóban az alkohol szó még csak nem is szerepel! Ha tilos lenne mellé inni, akkor nyilvánvalóan és egyértelműen odaírnák, mint ahogy kötelezően odaírják az alkohollal nem használható gyógyszerek mellé. Nem laikusoktól kell orvosi tanácsokat kérni!
2019. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jelentem 3 sort ittam , és semmi bajom nem lett.
2019. ápr. 21. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is azért nem szabad inni mert bajod lesz, hanem mert akkor nem hat. A sok felelőtlen ember miatt, akik isznak antibiotikumra vagy nem szedik végig me mán jobban vagyok minek szedjem, alakulnak ki a rezisztens baktériumok, igy oda fogunk jutni mint az antibiotikum előtti időkbe, meghalunk egy tüdőgyulladásba. Ennek felfogásához persze intelligencia kell.
2019. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hülyeséget beszélsz, ötös, bármilyen forrást hozzál légből kapott állításod igazolására! Szerinted úgy mégis miért hagynák ki a betegtájékoztatóból? Direkt azt akarja a gyártó, hogy jól ne gyógyuljanak meg a betegek? A baktériumok szaporodásához nincs köze az alkoholnak! Alkoholt az idegrendszerre ható gyógyszerekkel nem szabad inni, amit természetesen bele is írnak!
2019. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves 6- os. A légből kapott forrás egy orvos, de te tuti okosabb vagy. Legközelebb azért kérdezz rá a háziorvosodra hogy a felírt antibiotikumra benyomhatsz egy felest? A válaszát majd ird meg ! :D
2019. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy ideírod, hogy egy orvos, még azt se bizonyítja, hogy az az orvos létezik, de ha létezne se jelent semmit, az orvosok természetesen nem mindentudók. Pontosan tudod, hogy nincsenek tisztában a gyógyszerek összes kölcsönhatásával, és vígan felírnak olyat, amit nem lehetne egy másikkal szedni vagy követnek el más gyógyszerezési műhibát. Bizonyíték az interneten fellelhető, szakembertől származó forrás. Mint mondjuk a gyógyszergyár által kiadott betegtájékoztató.
2019. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!